top of page

"Lidé lidem"

#UNLockStudio - W4P

Naše studio vytváří webové prezentace, e-shopová řešení, různá databázová řešení služeb v rámci e-commerce. Umíme i profesionální focení produktů a jejich následnou postprodukci pro weby.

WEBY

Pamatujte, že web je více než jen pěkný design, interaktivní prvky a krásný text. Je to i silný prodejní nástroj, který každodenně generuje nepřetržitý tok zákazníků i bez vaší účasti.

SLužby webu

Pro bezproblémové fungování Vám nabízíme i profesionální hosting, na kterém nebude provoz webu omezen. Web jsme schopni dodat v komplexní podobě včetně copywritingu či kompletních dat. Jsme také schopni starat se o správu webu.

Grafické služby

Tvoříme jedinečná a funkční grafická řešení pro jednotlivce i firmy ze všech oborů. Pomůžeme vám s brandingem, tiskovinami, webovými stránkami nebo celou identitou. Profesionálně vytvořená firemní identita posílí prestiž firmy a zvýší vaše prodeje.

SEO - optimalizace

Propagace webových stránek Vám pomůže získat nové zákazníky z internetu, zvýšit prodej a následně i zisk.

Potenciální zákazníci online nyní nakupují od Vašich konkurentů. Propagace webových stránek Vám pomůže upoutat jejich pozornost – začnou nakupovat od Vás.

PPC kampaně

Nabízíme Vám kompletní vytvoření a správu PPC kampaní pro vyhledávače Google. Společně tak vychytáme nedostatky, které brání využití maximálního potenciálu PPC kampaní.

Propagujte své produkty a služby ve chvíli, kdy zákazníci aktivně daný produkt, anebo službu hledají.

SEO analýza

Pro dosažení prvních pozic ve vyhledávačích je důležitý správně nastavený web. Nechte si proto správné nastavení zkontrolovat. Máte představu, která klíčová slova jsou pro Vás vhodná, ale přitom si nejste 100 % jistí? Nechte si od nás sestavit návrh klíčových slov. 

KDO JSEM

20200822_230609.jpg

Mirek UNLock 

Weby vytvářím a dělám jim SEO-optimalizace grafiku i video prezentace více jak 10let, což nemusí zaručovat kvalitu.

Ale 10 let praxe a pořád mě to baví, což znamená, že zkušenosti u mě vytváří mnoho dovedností, které jsou důležité pro můj rozvoj a tím pádem i Váš.

bottom of page