top of page
Vyhledat

Něco o naší dílně pro OZP v Kroměříži

V rámci rozvoje naší Chráněné dílny W4P v Kroměříži, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením více jak 7 let, jsme se rozhodli, že naší dílnu pro naše švadlenky přestěhujeme do nových a vhodnějších prostor a také nakoupíme nové technologie a to vše za vlastní firemní peníze bez jakékoliv dotace na stroje a vybavení. Změnili jsme i sortiment, který naše dílna vyrábí a tím jí zabezpečili dlouhodobou udržitelnost výroby.

Co to znamená ? U nás je práce nasmlouvaná na několik let dopředu. Našim zaměstnancům tak dáváme jistotu dlouhodobého zaměstnání.

 

V rámci rozvoje naší Chráněné dílny W4P v Kroměříži, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením více jak 7 let, jsme se rozhodli, že naší dílnu pro naše švadlenky přestěhujeme do nových a vhodnějších prostor a také nakoupíme nové technologie a to vše za vlastní firemní peníze bez jakékoliv dotace na stroje a vybavení.

 
Dílna je rozdělena na tři části:
  1. Vlastní dílna, kde se nachází technologie pro naše švadlenky a zázemí pro jejich pohodlí.

  2. Logistická podpora, kde se balí produkty a je tam část, kde se nachází Balíkovna - ano jsme, také výdejní místo pro BALÍKOVNU.

  3. Kancelář pro vedení dílny a podporu výroby.

Naši kolegové mají zkrácenou pracovní dobu 4 až 6 hodin denně, dle jejich individuálním potřebám a postižení.

 
A co se u nás v dílně vlastně vyrábí?

Máme podepsanou smlouvu na výrobu a šití sportovního oblečení, funkčních triček, nákrčníků, čepic pro sportovce atd., dále připravujeme výrobu pro zdravotnictví, respektive oblečení pro zdravotníky.

Šicí stroj - dílna - W4P
Nejvíce Vás asi jako naše nové potenciální kolegy bude zajímat platové ohodnocení.

Díky tomu, že jsme chráněná dílna s dlouholetou tradicí a máme podepsanou dohodu a jsme ověřeni MPSV jsou naše platové podmínky vyšší než u většiny dílen našeho typu v okolí.

Stále přemýšlíme nad novými příležitostmi, a to není zrovna jednoduchý úkol, chceme dále zlepšovat pracovní podmínky pro naše zaměstnance, protože nám na naší komunitě záleží

Naším dlouhodobým heslem je "Lidé lidem" a to se snažíme dodržovat.

V případě zájmu nás kontaktujte a mi si s Vámi domluvíme schůzku


 

402 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page